ul. Morska 4b/2 Koszalin
Pon. - Piąt. 09:00-17:00 / Sob. 10:00-14:00
500 844 923

O nas

Misja

Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera sprzedaży w branży okiennej  na terenie Polski północno-zachodniej. Osiągamy to oferując najwyższej jakości asortyment w korzystnej cenie. Naszym celem jest zapewnienie Klientom obsługi na najwyższym poziomie.

Wizja

Nieustannie inwestujemy w wiedzę i rozwój. Tworzymy zgrany zespół. Postępując zgodnie z zasadami Kaizen wspólnie szukamy pomysłów na udoskonalenia. Otaczamy Klientów fachową opieką i chętnie dzielimy się z nimi naszą wiedzą specjalistyczną. Niesiemy także pomoc potrzebującym i angażujemy się w kampanie społeczne.

Najwyższej jakości asortyment w korzystnej cenie

Od wielu lat oferujemy naszym Klientom wyłącznie to, co najlepsze: stolarkę otworową z PVC, aluminium i stali. W swojej ofercie posiadamy: okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe, klamki, panele, listwy, żaluzje, moskitiery, roletki, rolety oraz parapety.

Realizujemy zlecenia również poza terenem naszego kraju.

Fachowe doradztwo

Z ogromnym zapałem pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania dla Państwa domu. Dbamy o jakość na każdym etapie realizacji zamówienia. Tylko u nas fachowe porady dotyczące prawidłowego montażu oraz duże rabaty!

Budowanie

Od lat świadczymy najwyższej jakości usługi budowlane i montażowe na terenie całej Polski. Z wielką dbałością i zapałem „budujemy” marzenia naszych Klientów. Państwa zadowolenie stanowi dla nas wartość nadrzędną, dlatego na wszystkie wykonane przez nas prace dajemy wieloletnie gwarancje.

Uwaga!

Jeśli szukasz najlepszego eksperta w branży budowlanej i okiennej trafiłeś idealnie! Zbudujmy razem Twoje marzenie!